"باشگاه اسپوکس آمل" بربلندای قهرمانی لیگ اسپوکس مردان کشور ایستاد

تاریخ ارسال : 1398/11/26     زمان ارسال: 19:19:26 تعداد بازدید: 105

دومین دوره لیگ اسپوکس مردان کشور با قهرمانی تیم "باشگاه اسپوکس آمل" به پایان رسید.دومین دوره لیگ اسپوکس مردان کشور با قهرمانی تیم "باشگاه اسپوکس آمل" به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی انجمن اسپوکس کشور، در این رقابتها که با حضور ۸ تیم در سالن ورزشی مجتمع صنعت آب و برق اصفهان برگزار شد ،در مجموع دو مرحله رفت و برگشت تیم "باشگاه اسپوکس آمل" با کسب ۴۲۶ امتیاز جام قهرمانی را به خانه برد.
 تیم "سهند لنجان" با ۳۰۸‌ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و تیمهای "شهید قاسمی" قزوین با ۲۹۴ امتیاز و فجر سمنان با ۲۸۸ امتیاز مشترکا در ردیف سوم ایستادند.
همچنین هیات انجمنهای ورزشی فلاورجان با ۲۸۷‌ امتیاز،پادرا شیراز با ۲۰۸ امتیاز،فرهنگیان مسجد سلیمان با ۱۶۴ امتیاز و ساوالان مشکین شهر با ۱۵۹ امتیاز به ترتیب در جایگاه پنجم تا هشتم  قرار گرفتند.
در مراسم اختتامیه وتوزیع جوایز تیمهای برتر استاد محمدرضا هاشم پور پاشاکی رییس و بنیانگذار انجمن اسپوکس کشور، محمد قربانی رییس کمیته اسپوکس استان اصفهان و رییس کمیته داوران انجمن اسپوکس، محمدرضا ایزدیار و فرنام پور وحدانی مسئولین برگزاری و کمیته مسابقات انجمن اسپوکس کشور حضور داشتند.
گفتنی است این برای دومین فصل متوالی است که نماینده مازندران بر سکوی قهرمانی لیگ اسپوکس کشور تکیه میزند.