محمد علیپور: حمایت وزارت ورزش از انجمن ها باعث رشد و شکوفایی رشته های جدید خواهد شد.

تاریخ ارسال : 1395/10/08     زمان ارسال: 00:24:18 تعداد بازدید: 1088

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در نشست مشترک با مسوولان فدراسیون انجمن های ورزشی و روسای انجمن های تحت پوشش ، تاکید کرد که تلاش می شود در سال آینده بخشی از مشکلات بودجه این فدراسیون پرجمعیت مرتفع شود.

محمد علیپور: حمایت وزارت ورزش از انجمن ها باعث رشد و شکوفایی رشته های جدید خواهد شد.
نشست روئسای انجمنهای ورزشی فدراسیون انجمنهای ورزشی با دکتر سجادی معاون وزیر و مدیر کل توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان.
در این نشت که در محل سالن جلسات فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد روئسای انجمنها ضمن ارایه گزارش عملکرد و اعلام برنامه های اتی خود پرداختند.
محمدرضا هاشم پور پاشاکی "رئیس انجمن اسپوکس"ضمن معرفی ورزش اسپوکس و ارایه عملکرد سه ماه فعالیت رسمی در خصوص برنامه چشم انداز کوتاه مدت که تا پایان سال جاری ترسیم گردیده پرداختند و از نگاه حمایتی جناب دکتر سجادی معاون محترم وزیر ورزش و جوانان و جناب مهندس علیپور رئیس فدراسیون و مجموعه ایشان تقدیر نمودند. 
مهندس علیپور رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی افزودند با نگاه به عملکرد چشمگیر مدت کوتاه فعالیت انجمن اسپوکس با حمایت موجود در وزارت ورزش  و فدراسیون امیدواریم هرچه سریعتر شاهد توسعه بیشتر این ورزش در کشور و دنیا باشیم. برنامه آتی اعلام شده توسط رئیس انجمن در این جلسه به شرح ذیل میباشد.
۱.اولین دوره کارگاه آموزشی مربیگری و داوری ۷و۸ بهمن ۹۵
۲.مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی ۱۲ و ۱۳ اسفند
۳.اولین دوره مجمع آسیایی و بازیهای آسیایی اسپوکس اردیبهشت ۹۶

جهت اطلاع از اخبار کامل نشست مشترک روسای انجمنها با دکتر سجادی "معاون وزیر ورزش" و مهندس علیپور " رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی" کلیک...