برترینهای مسابقات اسپوکس قهرمانی استان قزوین مشخص شدند

تاریخ ارسال : 1398/03/11     زمان ارسال: 12:14:45 تعداد بازدید: 62

کمیته اسپوکس استان قزوین مسابقات استانی جام رمضان در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهرستان آبیک برگزار کرد که با استقبال بی نظیری از علاقه مندان به ورزش اسپوکس همراه شد.

برترینهای مسابقات اسپوکس قهرمانی استان قزوین مشخص شدند

کمیته اسپوکس استان قزوین مسابقات استانی جام رمضان در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهرستان آبیک برگزار کرد که با استقبال بی نظیری از علاقه مندان به ورزش اسپوکس همراه شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن اسپوکس کشور، رقابتهای بخش مردان با حضور ۱۰ تیم باشگاهی  از شهرستان های ( قزوین ، البرز ، تاکستان، آبیک) در دو ماده گام ۱و۲ برگزار شد که نتایج ان به شرح زیر است:

خردسالان( گام یک) 1- محمد حسین صدری 2- محمد صالح نقی زاده 3-سامین حسنی و محمد کیان موسایی

نونهالان(گام یک) 1-علی پایکوب 2-محمد مهدی کریم زاده 3-امیر محمد غیبی ،  شایان خمسه

نونهالان ( گام دو) 1-ابوالفضل عیسی زاده 2-ابوالفضل پاشاپور 3- محمد امین بیگدلو و سینا رستمی

نوجوانان ( گام یک)1-امیر حسین مختاری 2-رضا خدابنده لو 3-ساریا امانی وحسین عزیزی

نوجوانان (گام دو)1-مانی خالقی 2-علی رضا محمدی امیر حسین حسین دوست و علی اصغر غنی زاده

جوانان (گام یک)1-امیر حسین چمانی 2-سجاد سلطان شاه 3-رضا جلو خانی ، عباس پای کوب

بزرگسالان (گام یک) 1-علی محمدی 2-محمد سمیع رفیعی اصل 3-علی جوادی ، موسی ایرجی پور

نتایج تیمی:

1- تیم البرز A ( الوند )بامربیگری داود قلندری و مجتبی صادقی زاده

 2- تیم قزوین b (محمود آباد )  بامربیگری مهدی بهرامیان

3- تیم  البرز b (نصرت آباد ) با مربیگری امیر حسین زهرائی

اما در سومین دوره مسابقات بانوان قهرمانی استان که با حضور تیم هایی از شهرستان قزوین, آبیک و تاکستان برگزار شد نتایج زیر به ثبت رسید:

خردسالان:1-احترام صاحبی2-هستی اکبری3- فاطمه قبادی - نازنین زهرا نوروزی

نونهالان:1-دنیا صفویه2- ساینا یزدانی 3-ساجده گل نژاد - نازنین امامی

نوجوانان:1- فاطمه عیوضخانی 2-فاطمه غفوری3- ریحانه فخری -  ریحانه السادات عابدینی

جوانان:1-عارفه محمدزاده اصل2-سعیده آقابابایی3- مونس افشار

امید:1-گلسا محسنی آرا2- مهرانه رحمانی 3- کیانا صمدی- الهام رحمانی

بزرگسالان: 1-مهسا سلیمانی2- زهرا غلامی 3- فریده زال بیگی - زینب اکبری

 ضمن اینکه تیمهای قزوین ، تاکستان الف  و تاکستان ب به ترتیب عناوین اول تا سوم تیمی این دوره از رقابتها را ازآن خود کردند.