اولین دوره مربیگری و داوری با استقبال چشمگیری همراه شد

تاریخ ارسال : 1396/02/16     زمان ارسال: 23:10:44 تعداد بازدید: 1720

اولین دوره مربیگری و داوری با استقبال چشمگیری همراه شد

اولین دوره مربیگری و داوری با استقبال چشمگیری همراه شد
به گزارش روابط عمومی انجمن اسپوکس ایران اولین دوره مربیگری و داوری به مدرسـی بنیانگذار و مسئول انجمن اسپوکس کشور با استقبال مناسبی همراه شد و شرکت کنندگان در دو بخش بانوان و آقایان حضوری فعال در این کلاس آموزشی داشتند.
این دوره آموزشی با حضور 43 شرکت کننده در دو بخش تئوری و عملی در مقطع درجه 3 و در ماده های "آکیناکه" و "سوسر" در مجموعه اداری ورزشی شهرداری اصفهان به مدت 2 روز 13 الی 14 اردیبهشت برگزار شد.
 همچنین محمدرضا هاشم پور پاشاکی "بنیانگذار و مسئول انجمن اسپوکس کشور " بعنوان مدرس دوره فوق استقبال از این کلاس پربار را بسیار مناسب خواند و تصریح کرد: با اینکه این دوره آموزشی اولین کلاس مربیگری و داوری در سطح کشور بود ولی حضور فعال و میزان علاقه مندی شرکت کنندگان قابل توجه بود و مربیانی از رشته های مختلف در این کلاس حضور پیدا کردند و خواستار آشنایی بیشتر با ورزش نوپا و جذاب اسپوکس شدند.
رییس انجمن اسپوکس کشور مقوله آموزش را مهترین هدف در راستای توسعه و پیشرفت این رشته دانست و اذعان داشت:هدف اصلی ما برای شناساندن این رشته جدید برگزاری دوره های متعدد و مستمر در سراسر کشور و توجه ویژه به آموزش به خصوص در بین قشر نوجوان و جوان است و در این بین برنامه مدونی را طرح ریزی کرده ایم که به صورت کلاسه بندی شده آنها را اجرا خواهیم کرد.
وی در پایان گفت:دوره بعدی کلاس آموزشی اواخر اردیبهشت ماه جاری در گیلان برگزار خواهد شد.